Quests of Gallendor yardım forumu, Gallendor Tr, Gallendor, Gallendor Fan, Sitesi, Destek Sitesi
Üye Ol veya giriş yap
Quests of Gallendor yardım forumu, Gallendor Tr, Gallendor, Gallendor Fan, Sitesi, Destek Sitesi
Üye Ol veya giriş yap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KapıAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nasıl bir soru sorabilirim?

YazarMesaj
ouroboros
Admin

Nasıl bir soru sorabilirim? Empty
MesajKonu: Nasıl bir soru sorabilirim?   Nasıl bir soru sorabilirim? Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 6:12 pm

1. Sormak istediğiniz soru için yeni bir konu açmadan önce, ilk etapta oyun içinde sunulan asistanları aktifleştirin, sıkça sorulan sorulara FAQ bakın ve/veya Forum Arama Motoru nu kullanın.

2. Eğer bir fonksiyon, işlemesi gerektiği gibi işlemiyorsa, bunun sebebi bir bug olabilir. Bu nedenle forumda Hatalar ve Buglar bölümüne bakmanız da faydalı olacaktır.

3. Orada dahi sorunuza bir cevap bulamadıysanız, yine de forumda sorunuzun cevabını içeren bir konu ile karşılaşabiilirsiniz. Bu nedenle yeni bir thread açmaktansa, bu konu başlığı altında sorunuzu yazmanız daha mantıklı olacaktır.

4. Sormak istediğiniz sorunun forumda daha önce hiç bir şekilde değinilmediğine kanaat getirdiyseniz, forumda sorular ve cevaplar bölümünde yeni bir konu açıp buraya mesajınızı yazabilirsiniz.
https://gallendor.hareketforum.net

Nasıl bir soru sorabilirim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nasıl Screenshot yapılır?
» Bir BUG bulduğumda bunu nasıl bildirebilirim?
» Bir kullanıcıyı nasıl şikayet edebilirim?