Quests of Gallendor yardım forumu, Gallendor Tr, Gallendor, Gallendor Fan, Sitesi, Destek Sitesi
Üye Ol veya giriş yap
Quests of Gallendor yardım forumu, Gallendor Tr, Gallendor, Gallendor Fan, Sitesi, Destek Sitesi
Üye Ol veya giriş yap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KapıAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir kullanıcıyı nasıl şikayet edebilirim?

YazarMesaj
ouroboros
Admin

Bir kullanıcıyı nasıl şikayet edebilirim? Empty
MesajKonu: Bir kullanıcıyı nasıl şikayet edebilirim?   Bir kullanıcıyı nasıl şikayet edebilirim? Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 6:13 pm

Bazı kullanıcılar, davranış ve hareketlerine dikkat etmesini bilemezler. Bu yüzden, size, bu tip kullanıcılarla nasıl başa çıkacağınıza yönelik, bir çok yöntem tavsiye ediyoruz.

1. Her yazının altında, yazının sahibini rapor edebileceğiniz bir tuş vardır. Bu tuşun üstüne tıkladıktan sonra açılan pencerede, şikayet sebebinizi yazabilirsiniz. Bir moderatör ya da bir yönetici bu konu ile ilgilenecektir.
  2. Yakışıksız bir mesaj aldığınız takdirde, bu mesajı, istediğiniz herhangi bir moderatöre ya da bir yöneticiye iletebilirsiniz.
  3. Şayet oyun sırasında böyle bir mesaj aldıysanız, lütfen bu mesajdan bir screenshot yapın ve özel mesaj (ÖM) ile ya bir yöneticiye ya da bir moderatöre veya teknik desteğe gönderin.
  4. Şayet yakışıksız bir profil ile karşılaşırsanız, aynı işlemi uygulayın. Screenshot yapmanıza da gerek yok. Söz konusu profilin URL adresini göndermeniz yeterli.
https://gallendor.hareketforum.net

Bir kullanıcıyı nasıl şikayet edebilirim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nasıl Screenshot yapılır?
» Nasıl bir soru sorabilirim?
» Bir BUG bulduğumda bunu nasıl bildirebilirim?